Torby odblaskowe

Odblaski, warto je nosić!

Rok rocznie na terenie Polski w wyniku wypadków ginie blisko 5 tysięcy osób. Zatrważające jest to, że blisko połowa to piesi oraz rowerzyści. Najbardziej narażone są osoby, które przemieszczają się po zmroku. Główną przyczyną jest słaba widoczność. Dlatego tak ważne jest, żeby podczas wieczornych spacerów mieć ze sobą odblask w postaci kamizelki, zawieszki, opaski czy rekomendowanej przez nas torby odblaskowej. Pamiętaj, że posiadanie odblasków pozwala na bycie widocznym już z około 150 metrów.

Co to jest torba odblaskowa?

Grupa VICBAG nawiązała współpracę z REFLECTIVE SHOPPER dzięki temu ma wyłączność na produkcję oraz dystrybucję toreb odblaskowych. Torba odblaskowa jest to innowacyjny produkt, łączący w sobie specyfikacje zwykłej torby wielorazowego użytku z odblaskami. Torba odblaskowa, którą oferujemy wykonana jest w pełni z materiałów pochodzących z recyklingu. Nasza torba odblaskowa wykorzystuje patent refleksyjnych pasków, które umieszczone są na bokach torby, przez co światło, które na nie pada odbija się i sprawia, że torba jest w pełni widoczna na drodze.

Dla kogo jest nasza torba odblaskowa?

Założeniem stworzenia torby odblaskowej, było przede wszystkim to, aby chronić najmłodszych. Pomysł przyszedł do nas zza oceanu, gdzie kierowany był przede wszystkim do dzieci, które w hallowenową noc zbierały cukierki. Torby z odblaskowymi paskami miały ochronić dzieci, i poprawić ich widoczność w trakcie chodzenia po ciemnych ulicach. Na naszej stronie oferujemy państwu torby z wzorami dla dzieci ale zachęcamy również rodziców do ich noszenia.

Kreatywne torby odblaskowe

Torby odblaskowe, które oferujemy są wytrzymałe, pojemne, praktyczne oraz przyjazne dla środowiska. Ponadto nasze torby odblaskowe to kreatywne narzędzie do zabawy dla dzieci. Zdecydowaliśmy się, na torbę w formie kolorowanki. Na bokach torby odblaskowej znajdują się obrazki do kolorowania, które dzieci wedle swojego uznania, mogą pomalować przy pomocy kredek świecowych. Uważamy, że to świetny sposób aby oswoić najmłodszych z tematem odblasków, jednocześnie zachęcić do noszenia torby odblaskowej. Uważamy również, że koncepcja toreb odblaskowych, może być ciekawym narzędziem w kampaniach marketingowych. Torba odblaskowa może być ciekawą alternatywą dla opasek, breloczków czy koszulek.

Jeśli chcecie wykorzystać torby odblaskowe w reklamie swojej firmy to sprawdź nasz asortyment i skontaktuj się z nami, a wtedy my przygotujemy ofertę idealnie spersonalizowaną pod twoje potrzeby.

Torby odblaskowe Torby odblaskowe